Nouvelles du blog

VoyageurProfitez des fonctionnalités de réservation en ligne, incluant l'historique de réservation des meilleurs prix et bien plus encore de votre panneau de compte dédié pour gérer vos services. Essayez également nos applications mobiles de réserver à partir de n'importe où à tout moment.

Fournisseur

Nous montrons votre service d'une manière qui est pertinente pour les invités du monde entier, dans jusqu'à 40 pays. Nous commercialisons également vos listes sur les moteurs de recherche comme Google, Bing et Yahoo pour vous aider à vendre plus avec nous et augmenter les revenus!

Магазин гарячих турів Дельта Тревел у Києві

Зручний онлайн сервіс у місті Київ Дельта Тревел пропонує широкий спектр різноманітних якісних туристичних послуг: від пошуку путівок, що горять, та ексклюзивних турів з Києва та України до покупки квитків на літак, онлайн бронювання номерів у готелях та, звичайно ж, оформлення віз для найрізноманітніших країн.

Тури в будь-який куточок світу

Основним та найважливішим акцентом роботи нашого турагентства Дельта Тревел варто назвати професійний пошук та підбір, консультації у продажу турів, акційних та “гарячих” пропозицій від відомих туроператорів світу.

З нами ви завжди зможете легко, швидко та зручно знайти, підібрати та купити онлайн тури з Києва у всі куточки світу. Серед пропозицій турагенства найактуальніші, популярні та також ексклюзивні напрямки: Туреччина, Болгарія, Єгипет, Греція, ОАЕ, Домінікана , Мальдіви та багато іншого.

Наші туристичні послуги

Компанія Дельта Тревел у Києві – це:

Кусають ціни?

Ціни на туристичні послуги останнім часом значно зросли у гривневому еквіваленті, а тому з'являється все більше охочих скористатися гарячими пропозиціями від туристичних компаній.

Для цих цілей Дельта Тревел розробив інтернет-магазин путівок, що горять, з урахуванням усіх сучасних тенденцій, побажань клієнтів і переваг туристів.

Відпочинок по путівках, що горять, є дуже корисним і зручним способом заощадити власний або сімейний бюджет в рамках подорожі. Тому практично всі сайти туроператорів пропонують підібрати та купити гарячий тур онлайн за найнижчими цінами.

І тут ми не стали винятком.

Що ж таке тур, що горить?

Турами або путівками, що горять, називають туристичну поїздку зі знижкою, яка через наближення термінів відправлення може бути непроданою. Тому туроператори роблять все можливе для продажу подібних путівок, що горять, і недопущення збитків.

Основними складовими турпакету є вартість авіаперельоту, вартість проживання в готелі та деякі інші дрібні види витрат, наприклад, оплата праці персоналу супроводу, трансфер тощо. Так ось останні складові не такі істотні з розрахунку ціни туру, тут ними можна знехтувати.

Таким чином, тури стають дешевшими або "гарячими" (іноді ще називають "гарячими"), як правило, через наявність великої кількості вільних місць на чартері або кількості вільних номерів в готелі. У таких випадках туроператори змушені шукати грамотні шляхи швидкого продажу турів та надавати певні знижки.

Допомогою для ощадливого туриста стане наш офіційний сайт туристичної агенції Дельта Тревел у місті Київ.

Усі гарячі тури на одному сайті

Скористатися ощадливими туристичними путівками за нижчою ціною ви зможете безпосередньо на даному сайті, де і зібраний найбільший та актуальний вибір усіх турів, що горять.

Як знайти і купити тур, що горить?

На головній сторінці сайту у розділах “Назва Розділу” ви знайдете список актуальних цінових пропозицій, що горять. Також біля кожної із пропозицій будуть вказані основні параметри туру.

З нами пошук турів, що горять, перетворюється на дуже просту процедуру. Лише кілька кліків на одному сайті дозволять вам знайти, отримати повні відомості та купити палаючий тур, не виходячи з дому і навіть не виймаючи з рук власного смартфона.

Центр палаючих путівок Дельта Тревел – все в одному!

Онлайн бронювання квитків

Зручними та актуальними на сьогоднішній день є системи онлайн-бронювання квитків на літак через інтернет. Лише за допомогою одного сайту ви зможете знайти, вибрати та купити потрібний квиток без зайвих часових витрат.

Авіаквитки на Дельта Тревел — це:

Бронювання з Дельта Тревел – ваш політ без перешкод.

Бронювання готелей

Для відпочинку в іншому місті чи країні зазвичай використовують послуги готелів. Однак у більшості випадків бронюванням готелю варто займатися заздалегідь. Для подібних цілей були розроблені спеціальні системи онлайн бронювання готелів.

На сайті Дельта Тревел у вас є можливість підібрати та забронювати номер у готелі як Києва, так і інших містах по всьому світу. Також у нас доступна інформація про деякі найбільш популярні готелі. Тому перш, ніж забронювати, ви зможете з легкістю ознайомитися з обраною пропозицією готелю.

Оформлення віз

Як і багато турфірм Києва Дельта Тревел пропонує серед супутніх туристичних послуг оформлення віз.

Іноді це досить складний процес, який може займати чималу кількість вільного часу та сил. Тому для надійності варто скористатися послугами оформлення віз від досвідчених фахівців нашої туркомпанії.

Співробітники туристичної агенції Дельта Тревел у Києві нададуть повну професійну консультацію щодо оформлення віз:

Потрібна віза чи тур, що горить?

Звертайтеся за допомогою лише до професіоналів!

Насолоджуйтесь світом з найкращими турами та гарячими пропозиціями разом Дельта Тревел.